حمایتهای ما از تولید کننده ایرانی

با توجه به مشکلاتی که تولید کنندگان ایرانی برای بازاریابی و فروش محصولاتشان در بازار داخلی و خارخی دارند،سامانه تولیدتوزیع اقداماتی جهت رفع این مشکلات انجام داده است که در این قسمت اشاره ای به آنها میگردد.

  1. اختصاص فضای هاست رایگان به تولیدکننده برای درج محصولاتش در سامانه تولیدتوزیع .(تنها هزینه های جاری مثل فتوشاپ تصاویر ،تایپ و سئو محصول فاکتور میگردد)
  2. شرکت در نمایشگاه های تخصصی برای هر گروه از محصولات در داخل و خارج از کشور(هزینه غرفه بین تولید کنندگانی که تمایل به ارائه محصولاتشان در نمایشگاه دارند تقسیم میشود)
  3. به منظور افزایش کیفیت محصولات ،تولید کننده در اعلام قیمت برای محصول آزاد میباشد ولی بایستی آن را با کیفیتی که عنوان کرده به مشتری تحویل دهد.
  4. برای آرامش خاطر خریداران از تضمین کیفیت محصولات،اگر فروش محصولی از طریق سامانه انجام گردید،خریدار به مدت هفت روز میتواند نسبت به کیفیت محصول خریداری شده اعلام شکایت کند.در غیر این صورت معامله تمام شده تلقی شده و تولید کننده هفت روز پس از آن میتواند پول خود را برداشت نماید.
  5. تولید کننده در هر جای ایران که باشد میتواند محصول خود را در سایت به فروش برساند به همین دلیل دیگر نیازی نیست نزدیک مراکز فروش و شهرهای بزرگ اقدام به تولید کند که موجب کاهش هزینه و رونق مناطق محروم میگردد.
  6. سامانه تولیدتوزیع با شرایط تبلیغ یکسان برای محصولات تبلیغ میکند وبه این طریق میتواند هزینه تبلیغ محصول را برای تولید کننده کاهش دهد.
  7. سامانه تولیدتوزیع با ایجاد شبکه بازاریابی هزینه استخدام بازاریاب را برای تولید کننده حذف کرده و دستمزد آنها را از محل پورسانتی که بر روی محصول اعمال میکند پرداخت میکند.
  8. برای جلوگیری از تولید محصولات یکسان بیش از نیاز بازار و ایجاد رقابت مخرب بین تولید کنندگان،لیستی از اختراعات توسط مخترعین در سایت به نمایش گذاشته میشود که تولید کننده با انتخاب هر کدام از آنها میتواند با مخترع آن وارد مذاکره شده و حق ثبت اختراع را خریداری کند و یا به صورت مشارکتی اقدام به تولید نموده و محصول انرا در همین سایت به فروش بگذارد.
  9. تولید کنندگان برای تهیه مواد اولیه مرغوب ،قالب و دستگاههای مورد نیاز ممکن است مشکلاتی داشته باشند که با درج نیاز خود در قسمت نیازهای سایت و تحت عنوان محصول مورد نیاز میتوانند انرا به اطلاع افرادی که خدمات مورد نظر را ارائه میدهند برسانند،و با هماهنگی یکدیگر مشکل خود را برطرف نمایند.
  10. تولید کننده اگر مشکل علمی و تکنولوژی در روند تولید پیدا کرد میتواند تحت عنوان مقاله مورد نیاز در سایت درج نماید و با مشورت افراد صاحب علم در هر جای جهان ،مشکل علمی خود را برطرف نماید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *